+380971791216

INTERNATIONAL FORUM BUSINESS WOMAN 2019

РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ ТА ВЕБ-САЙТУ  РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ

BUSINESS WOMAN 2019

Глянцевий журнал «БізнесWoman» вже третій рік поспіль проводить Міжнародний жіночий форум Business Woman. За цей час форум Business Woman став справжнім брендом у світі бізнесу та лідерства. Його учасниками сумарно за весь період стали понад 5 000 жінок з України та 25 країн світу. Результатом роботи Bychai Studio у 2019 році виступили оновлений логотип форуму, носії фірмового стилю, брендбук та адаптивний сайт заходу для реєстрації учасників. Також наша команда здійснювала супровід друку всієї поліграфії та виготовлення сувенірної продукції.

На першому етапі проекту було оновлено логотип та створено основні елементи корпоративного стилю. Паралельно ми розробляли візуальні рішення для оформлення брендбуку та серію макетів для рекламної продукції і медіа, а також просування проекту у соціальних мережах.

Основна мета розробки сайту – це зручна реєстрація для учасників та партнерів, публікація всіх матеріалів форуму, інформація про спікерів та програма заходу. Акцент на головній сторінці проекту зроблено на фото- та відеогалерею успішно проведених усіх трьох форумів Business Woman – BW2017, BW2018 та BW2019. Незабаром окремий опис даного проекту буде доступним у портфоліо студії.