+380990000000

РОЗРОБКА БРЕНДБУКУ

Створення інструкції з використання фірмового стилю включає: розробку логотипу, створення фірмового стилю, а також формування правил експлуатації всіх елементів айдентики.

БРЕНДБУК (ГАЙДБУК)

Звід візуальних стандартів бренду, принципи використання елементів фірмового стилю. Правила побудови елементів бренд-айдентики і створення рекламно-презентаційних матеріалів. У розробку брендбуку включені:

1. РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

Створення 2 різних варіантів логотипу на вибір. Внесення коригувань, або розробка третього варіанту на основі ваших чітких вказівок.

2. РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ

Розробка дизайну носіїв фірмового стилю: візитні картки, фірмовий бланк, конверт, папка, бейдж, фірмовий пакет, ручка, кружка, usb-накопичувач і інші корисні сувеніри.

3. ПІДГОТОВКА МАКЕТІВ ДО ДРУКУ

Ви отримаєте логотип у всіх необхідних форматах, макети носіїв фірмового стилю будуть підготовлені до друку.

4. РОЗРОБКА ІНСТРУКЦІЇ

Формування єдиного документу з використання айдентики бренду: версії і охоронне поле логотипу, використання логотипу на фонах і неприпустима експлуатація фірмового знака, фірмові кольори і шрифтова гарнітура.

БРІФ

Бріф – це коротка анкета, яка дозволить структурувати ваші побажання і вимоги до майбутнього логотипу та фірмового стилю компанії. Завантажити бріф

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки брендбуку 20 робочих днів. Також можлива термінова розробка брендбуку на особливих умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми зафіксуємо в договорі всі ваші побажання щодо результату розробки. Ви зможете здійснити оплату послуг студії в кілька етапів.

НАШІ ПРОЕКТИ

У нас є досвід розробки брендбуків для компаній та проектів з різних сфер і галузей. Детальний опис роботи над деякими з них дивіться в нашому портфоліо.

ЗАМОВИТИ БРЕНДБУК

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку брендбуку, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS