+380990000000

РОЗРОБКА ФІРМОВОГО СТИЛЮ

Комплексний підхід щодо формування корпоративної ідентичності: створення логотипу, корпоративного візерунку (патерну), розробка дизайну ділової документації та сувенірної продукції.

КОРПОРАТИВНИЙ СТИЛЬ

Цілісний, впізнаваний образ компанії формується через єдність стилю всіх її рекламно-презентаційних матеріалів. У розробку фірмового стилю включені:

1. РОЗРОБКА ЛОГОТИПУ

Створення 2 різних варіантів логотипу на вибір. Внесення коригувань, або розробка третього варіанту на основі ваших чітких вказівок.

2. ДИЗАЙН ДІЛОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Розробка дизайну іменної та корпоративної візитних карток, фірмового бланка, конверта, папки і бейджа співробітника.

3. ДИЗАЙН СУВЕНІРНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Розробка дизайну фірмового пакета, ручки, чашки, usb-накопичувача та інших корисних сувенірів.

4. ПІДГОТОВКА МАКЕТІВ ДО ДРУКУ

Ви отримаєте логотип у всіх необхідних форматах, макети носіїв фірмового стилю будуть підготовлені до друку. Протягом 1 місяця студія здійснює безкоштовну підтримку з питань експлуатації фірмового стилю.

БРІФ

Бріф – це коротка анкета, яка дозволить структурувати ваші побажання і вимоги до майбутнього логотипу та фірмового стилю компанії. Завантажити бріф

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки корпоративного стилю 14 робочих днів. Також можлива термінова розробка айдентики на особливих умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми зафіксуємо в договорі всі ваші побажання щодо результату розробки. Ви зможете здійснити оплату послуг студії в кілька етапів.

НАШІ ПРОЕКТИ

Досвід роботи з рекламними і презентаційними матеріалами дозволяє нам створювати іміджеві продукти. Щоб подивитися детальний опис роботи над проектами – перегляньте наше портфоліо.

ЗАМОВИТИ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку фірмового стилю, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS