+380990000000

СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ

Розробка осмисленого логотипу, який транслює необхідну ідею, є геометрично вивіреним, здатним до експлуатації в мережі і друку.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЛОГОТИП

Презентабельний фірмовий знак – гарант якості в уявленні споживача. Робота зі створення логотипу здійснюється в 4 послідовних етапи:

1. АНАЛІЗ

Ми визначимо сильні сторони вашого бізнесу, проведемо графічний аналіз логотипів конкурентів, визначимо ваші стилістичні переваги і побажання щодо результату розробки.

2. РОЗРОБКА

В результаті роботи над проектом ми запропонуємо два принципово різних варіанти логотипу на вибір. В основі кожного з логотипів буде лежати оригінальна обґрунтована ідея.

3. ПОГОДЖЕННЯ

При необхідності ми внесемо корективи в прийнятний варіант логотипу або розробимо третій варіант на основі ваших зауважень.

4. РЕЗУЛЬТАТ

Ви отримаєте оригінальний логотип у всіх необхідних форматах. Протягом 1 місяця студія здійснює безкоштовну підтримку з питань експлуатації логотипу.

БРІФ

Бріф – це коротка анкета, яка дозволить структурувати ваші побажання і вимоги до майбутнього логотипу. Завантажити бріф

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки унікального логотипу 10 робочих днів. Також можлива термінова розробка логотипу на особливих умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми зафіксуємо в договорі всі ваші побажання щодо результату розробки. Ви зможете здійснити оплату послуг студії в кілька етапів.

НАШІ ПРОЕКТИ

За час роботи студії ми створювали логотипи в різних стилях: мінімалізм, персонаж, монограма, шрифтові логотипи, леттерінг і каліграфія. Детальний опис роботи над деякими проектами дивіться в нашому портфоліо.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ЛОГОТИПУ

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку логотипу, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS