+380990000000

РОЗРОБКА ЖУРНАЛУ

Розробка дизайн-концепції журналу, верстка колонок, корекція кольору фотоматеріалів, розробка інфографіки та ілюстрацій, додрукарська підготовка та супровід на етапі друку.

ДИЗАЙН ЖУРНАЛУ

Формування неповторного образу журналу, розробка візуальної ідентичності друкованого видання. Повний цикл розробки: від дизайн-концепції до супроводу на етапі друку.

1. РОЗРОБКА ДИЗАЙН-КОНЦЕПЦІЇ

Створення унікального логотипу і розробка дизайн-концепції журналу (візуалізація основних розділів майбутнього видання).

2. ВЕРСТКА ЖУРНАЛЬНИХ РОЗВОРОТІВ І КОЛОНОК

Кожна рубрика вашого видання матиме оригінальне оформлення. При розробці дизайну ми прагнемо не просто вторити змісту статті, але графічно продовжувати ту думку, яку заклав автор.

3. ФОТОМАТЕРІАЛИ

Залежно від якості фотоматеріалів, які у вас є, ми можемо запропонувати їх ретуш або корекцію. При необхідності можливе залучення професійного фотографа і створення тематичних фотосетів.

4. ІНФОГРАФІКА ТА ІЛЮСТРАЦІЇ

Без розробки оригінального візуального контенту ніяк не обійтися, тому створення ілюстрацій і інфографіки за замовчуванням вже включені у вартість розробки вашого проекту.

ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБКУ

Повідомте в електронному листі: назву, аудиторію, тираж, обсяг, тематику і основні рубрики видання. Прикріпіть фотоматеріали, якими володієте. Цього буде достатньо для попередньої оцінки проекту.

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки дизайну журналу 30 робочих днів. Також можлива термінова розробка проекту на особливих умовах.

ГАРАНТІЇ

Ми зафіксуємо в договорі всі ваші побажання до результату розробки. Ви зможете здійснити оплату послуг студії в кілька етапів.

НАШІ ПРОЕКТИ

Великий досвід роботи з рекламними і презентаційними матеріалами дозволяє нам створювати іміджеві продукти. Щоб подивитися детальний опис роботи над проектами – перегляньте наше портфоліо.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ДИЗАЙНУ ЖУРНАЛУ

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку дизайну журналу, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS