+380990000000

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Розробка дизайну іміджевої PowerPoint / PDF презентації компанії, або проекту: презентабельне оформлення, розробка інфографіки, підбір і корекція фотоматеріалів.

ЕЛЕКТРОННА ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Щоб замовити розробку дизайну: надайте чорновий варіант вашої презентації у Word, або PowerPoint. Якщо у вас ще немає чернетки презентації, просто надішліть текст, фотоматеріали, графіки і таблиці, логотип компанії, або проекту (якщо такі є у вашому розпорядженні). Розробка дизайну здійснюється в кілька послідовних етапів:

1. РОЗРОБКА ДИЗАЙН-КОНЦЕПЦІЇ

Розробка оригінального візуального рішення презентації на прикладі декількох слайдів. Якщо результат вас не задовольнить, ми запропонуємо другий варіант дизайну, або внесемо корективи в перший варіант

2. РОЗРОБКА ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Після того, як буде узгоджена дизайн-концепція презентації, ми розробимо оформлення всіх слайдів, зведемо до єдиного стилю графіки і таблиці, зробимо корекцію фотоматеріалів і надамо результат розробки на вичитку та аналіз.

3. ВНЕСЕННЯ НЕОБХІДНИХ ПРАВОК

Ваша презентація буде такою, як ви побажаєте. Якщо буде потрібно внести зміни в текст, або оформлення будь-якого зі слайдів ми це зробимо без збільшення вартості проекту. Ви оплачуєте тільки результат роботи, який вас задовольнить.

4. МАКЕТ ДЛЯ РЕДАГУВАННЯ

Разом з презентацією ми надамо її повністю редагований макет. Ви зможете самостійно редагувати свою презентацію так, щоб вона завжди відповідала поточним завданням компанії, або проекту.

ТЕХЗАВДАННЯ

Відправними точками для роботи є ваші побажання з оформлення, текст презентації і обсяг інфографіки для розробки. Повідомте нам бажану кількість слайдів і формат презентації.

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки презентації в штатному режимі – 5 робочих днів. Також можлива термінова розробка проекту на особливих умовах.

НАШІ ПРОЕКТИ

Детальний опис роботи над деякими проектами студії дивіться в нашому портфоліо.

ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку дизайну презентації, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS