+380990000000

РОЗРОБКА САЙТУ

Створення адаптивного сайту з оригінальним оформленням сторінок, зручною системою адміністрування і зрозумілою інструкцією, яка простою мовою з ілюстраціями розповість про всі нюанси роботи з контентом.

СТВОРЕННЯ САЙТУ

Розробка сайту здійснюється в кілька послідовних кроків. Повний цикл створення сайту під ключ передбачає наступні етапи розробки:

1. РОЗРОБКА ПРОТОТИПУ

Формування детального прототипу майбутнього сайту, його структури. Прототип забезпечує: смислову повноту кожної зі сторінок сайту, правильність розстановки акцентів, оптимальний набір навігаційних елементів.

2. РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Створення оригінальної дизайн-концепції головної сторінки сайту, при необхідності – внесення коригувань в результат розробки. Дизайн всіх внутрішніх сторінок сайту формується відповідно до оформлення головної сторінки – це гарантує єдність стилю всіх розділів і сторінок.

3. ВЕРСТКА І ФУНКЦІОНАЛ

Адаптивна верстка макетів, налаштування коректного відображення на мобільних пристроях у всіх браузерах останніх версій. Розробка функціональних модулів, налаштування системи управління сайтом.

4. НАПОВНЕННЯ ТА ІНСТРУКЦІЯ

Базове (або повне) наповнення сайту контентом. Розробка зрозумілого керівництва з експлуатації сайту, яке простою мовою з ілюстраціями розповість про всі нюанси самостійної роботи. Вам не будуть потрібні фахівці, щоб наповнювати і редагувати свій сайт.

БРІФ

Бріф – це коротка анкета, яка дозволить структурувати ваші побажання і вимоги до майбутнього результату розробки. Завантажити бріф

ТЕРМІН

Середня тривалість розробки сайту від 30 робочих днів. Також можлива термінова розробка проекту на особливих умовах.

ГАРАНТІЇ

При виявленні недоліків, допущених нашою стороною при розробці, ми гарантуємо їх безкоштовне усунення на вашу вимогу. Якщо в ході експлуатації сайту у вас виникнуть питання – наші відповіді на них будуть безкоштовними і оперативними.

НАШІ ПРОЕКТИ

У нас є досвід розробки сайтів для компаній і проектів з різних сфер і галузей. Детальний опис роботи над деякими з них дивіться в нашому портфоліо.

ЗАМОВИТИ САЙТ

Скористайтеся формою, щоб відправити нам заявку на розробку сайту, або для замовлення зворотного дзвінка.

BS

BS