КОМПЛЕКСНИЙ SMM ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Всього за 2 місяці ми побудуємо маркетинг-систему, яка дозволить вам у наступні 5 років заробляти більше грошей меншими зусиллями!

ПРОГРАМА ПРОСУВАННЯ

SMM СТРАТЕГІЯ

На етапі розробки стратегії ми вивчаємо поточну ситуацію, проводимо аналіз ринку, конкурентів, ЦА, визначаємо tone-of-voice; створюємо контент-стратегію з рубриками та медіа-планом; продумуємо механіки активацій аудиторії, збираємо лідерів думок і тематичні спільноти.

ВІЗУАЛЬНИЙ КОНТЕНТ

Якісний візуальний контент зробить ваші спільноти привабливими. Наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн для ваших спільнот з урахуванням корпоративного стилю. Для створення «живого» профілю, ми пропонуємо послуги фотографа: street зйомка, предметна зйомка, flatlay.

ВЕДЕННЯ СПІЛЬНОТ

За затвердженим медіа-планом ми створюємо корисний і захоплюючий для вашої ЦА контент. Додатково ми надаємо послугу ком'юніті-менеджменту: відстежуємо питання і налагоджуємо комунікацію з вашою аудиторією. Щомісяця ми аналізуємо результати і надаємо звіт.

ТАРГЕТ РЕКЛАМА

Таргетована реклама – відмінний інструмент для точкової взаємодії з вашою цільовою аудиторією. Вона дозволяє в рази збільшити продажі, обізнаність та лояльність клієнтів. Ми допоможемо знайти вашу ЦА відповідно до її соціо-демографічних характеристик, географії, інтересів і видів діяльності і покажемо рекламне оголошення саме їй.

МЕХАНІКИ АКТИВАЦІЙ

Ефективні механіки активацій аудиторії (конкурси, розіграші, опитування, ігри, спеціальні проекти) дозволяють активізувати відвідувачів спільнот, залучити їх до діалогу, утримувати і збільшувати зацікавленість у вашому продукті / послузі. Ми запропонуємо механіки активацій, які будуть цікаві вашій ЦА, і допоможемо вам їх реалізувати.

ЗАЛУЧЕННЯ ЛІДЕРІВ ДУМОК

Лідери думок – це люди з великою кількістю активних підписників у соціальних мережах. Аудиторія довіряє їхній думці більше, ніж рекламі. Тому робота з ними – це ефективний спосіб залучення клієнтів. Ми запропонуємо лідерів думок, у яких можна розмістити інформацію про ваш продукт / послугу, і домовимося з ними про взаємовигідну співпрацю.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

РОЗРОБКА SMM СТРАТЕГІЇ

від 10 999 грн.

ДИЗАЙН І ФОТОЗЙОМКА

від 2 999 грн.

ВЕДЕННЯ СПІЛЬНОТ

від 4 999 грн./міс.

ТАРГЕТОВАНА РЕКЛАМА

від 2 999 грн. + бюджет на рекламу

ПАКЕТ КОМПЛЕКСНИЙ SMM

+ SMM СТРАТЕГІЯ

+ ДИЗАЙН ОФОРМЛЕННЯ

+ ВЕДЕННЯ СПІЛЬНОТИ

+ ТАРГЕТОВАНА РЕКЛАМА*

+ МЕХАНІКИ АКТИВАЦІЙ

+ ІНТЕГРАЦІЇ З ЛІДЕРАМИ ДУМОК

* бюджет на рекламу оплачується додатково

від 25 999 грн./міс.

ОСТАННІ ПРОЕКТИ

119 заявок на купівлю і оренду за перші 2 тижні

Комплексний SMM

IT-парк Manufactura

Розробили назву, логотип і фірмовий стиль бренду

Брендинг

Dipo Coffe Co.

Збільшили кількість заявок на купівлю квартир в 3 рази

Landing Page

ЖК Парковий квартал

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО

ЧЕК-ЛІСТ: 100 принципів ефективного SMM

ЧЕК-ЛИСТ 100 принципів ефективного SMM

РОБОТА НАД ПРОЕКТАМИ

SMM стратегія 49%
Дизайн і фотозйомка 88%
Ведення спільнот 91%
Таргет 56%
Комплексний SMM 80%

Ух! Давайте співпрацювати!

ЗАМОВИТИ SMM ПРОСУВАННЯ

SMM

© SMM BOUTIQUE BY BYCHAI STUDIO - All rights reserved